MP930-20.0-1%
MFR.Part #
MP930-20.0-1%
JLCPCB Part #
C1525749
Description
-20ppm/℃~+80ppm/℃ -55℃~+150℃ 20Ω 30W Thick Film Resistor ±1% TO-220 Through Hole Resistors ROHS