MP915-250-1%
MFR.Part #
MP915-250-1%
JLCPCB Part #
C3563175
Description
-20ppm/℃~+80ppm/℃ -55℃~+150℃ 15W 250Ω Thick Film Resistor ±1% TO-126-2 Through Hole Resistors ROHS