MP930-500-1%
MFR.Part #
MP930-500-1%
JLCPCB Part #
C1365090
Description
-20ppm/℃~+80ppm/℃ -55℃~+150℃ 30W 500Ω Thick Film Resistor ±1% TO-220 Through Hole Resistors ROHS