MP825-50.0-1%
MFR.Part #
MP825-50.0-1%
JLCPCB Part #
C3557588
Description
-20ppm/℃~+50ppm/℃ -55℃~+150℃ 25W 50Ω Thick Film Resistor ±1% TO-126-2 Through Hole Resistors ROHS