MP850-25.0-1%
MFR.Part #
MP850-25.0-1%
JLCPCB Part #
C1525758
Description
-20ppm/℃~+50ppm/℃ -55℃~+150℃ 25Ω 50W Thick Film Resistor ±1% TO-220 Through Hole Resistors ROHS