TR50FBL9K09
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
TR50FBL9K09
JLCPCB Part #
C7365270
Package
TO-220
Description
-65℃~+150℃ 50W 9.09kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ TO-220 Through Hole Resistors ROHS