MP925-56.0K-1%
MFR.Part #
MP925-56.0K-1%
JLCPCB Part #
C6993403
Description
-20ppm/℃~+80ppm/℃ -55℃~+150℃ 25W 56kΩ Thick Film Resistor ±1% TO-220 Through Hole Resistors ROHS