MP825-10.0-1%
Extended
Manufacturer
Caddock
MFR.Part #
MP825-10.0-1%
JLCPCB Part #
C1367080
Package
TO-126-2
Description
-20ppm/℃~+50ppm/℃ -55℃~+150℃ 10Ω 25W Thick Film Resistor ±1% TO-126-2 Through Hole Resistors ROHS