MP930-10.0-1%
MFR.Part #
MP930-10.0-1%
JLCPCB Part #
C1525751
Description
-20ppm/℃~+80ppm/℃ -55℃~+150℃ 10Ω 30W Thick Film Resistor ±1% TO-220 Through Hole Resistors ROHS