MP820-100-1%
Extended
Manufacturer
Caddock
MFR.Part #
MP820-100-1%
JLCPCB Part #
C3483330
Package
TO-220
Description
-20ppm/℃~+50ppm/℃ -55℃~+175℃ 100Ω 20W Thick Film Resistor ±1% TO-220 Through Hole Resistors ROHS