TAH20P2K70J
MFR.Part #
TAH20P2K70J
JLCPCB Part #
C19347170
Package
TO-220
Description
2.7kΩ 20W Thick Film Resistor ±5% ±50ppm/℃ TO-220 Through Hole Resistors