Y09251K28000T9L
MFR.Part #
Y09251K28000T9L
JLCPCB Part #
C1489183
Description
-55℃~+150℃ 1.28kΩ 8W ±0.01% ±2ppm/℃ TO-220 Through Hole Resistors ROHS