PDQE20-Q48-D5-D
Extended
Manufacturer
CUI
MFR.Part #
PDQE20-Q48-D5-D
JLCPCB Part #
C5707734
Package
DIP,25.4x25.4mm
Description
1.5kV 18V~75V 2 20W 2A 5V 86% Short Circuit Protection、Over Current Protection、Under Voltage Protection、Overvoltage protection、Automatic fault recovery DIP,25.4x25.4mm Isolated Power Modules ROHS