RP10-2424SA/N-HC
Extended
MFR.Part #
RP10-2424SA/N-HC
JLCPCB Part #
C6196281
Package
DIP,25.4x25.4mm
Description
1 1.6kV 10W 18V~36V 24V 416mA 91% DIP,25.4x25.4mm Isolated Power Modules ROHS