S24SE15002NDFA
MFR.Part #
S24SE15002NDFA
JLCPCB Part #
C7308987
Package
DIP,25.4x25.4mm
Description
1 1.6kV 15V 2A 30W 88% 9V~36V DIP,25.4x25.4mm Isolated Power Modules ROHS