PDQE20-Q48-S5-D
MFR.Part #
PDQE20-Q48-S5-D
JLCPCB Part #
C6142097
Package
DIP,25.4x25.4mm
Description
1 1.5kV 18V~75V 20W 4A 5V 90% DIP,25.4x25.4mm Isolated Power Modules ROHS