PDQE20-Q24-S12-D
MFR.Part #
PDQE20-Q24-S12-D
JLCPCB Part #
C7025107
Package
DIP,25.4x25.4mm
Description
1 1.667A 12V 90% 9V~36V DIP,25.4x25.4mm DC-DC Power Modules ROHS