TBLH10-350-06BK
MFR.Part #
TBLH10-350-06BK
JLCPCB Part #
C6332166
Package
Plugin,P=3.5mm
Description
1 10A 3.5mm 300V 6 6P Black Through Hole 插件,P=3.5mm Spring Clamp System Terminal Block ROHS