PDQE10-Q24-S12-D
MFR.Part #
PDQE10-Q24-S12-D
JLCPCB Part #
C5824282
Package
DIP,25.4x25.4mm
Description
1 1.5kV 10W 12V 833mA 87% 9V~36V DIP,25.4x25.4mm Isolated Power Modules ROHS