PDQE20-Q24-D12-D
Extended
Manufacturer
CUI
MFR.Part #
PDQE20-Q24-D12-D
JLCPCB Part #
C6142077
Package
DIP,25.4x25.4mm
Description
1.5kV 12V 2 20W 833mA 90% 9V~36V DIP,25.4x25.4mm Isolated Power Modules ROHS