SMQP104K310XXC3B10150
MFR.Part #
SMQP104K310XXC3B10150
JLCPCB Part #
C48887057
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+110℃ 100nF 310V CQC、UL、VDE、KC、ENEC X2 ±10% Plugin,P=10mm Safety Capacitors ROHS