SMQP184K275XXD2B15150
MFR.Part #
SMQP184K275XXD2B15150
JLCPCB Part #
C49247326
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+110℃ 180nF 275V CQC、UL、VDE、KC、ENEC X2 ±10% Plugin,P=15mm Safety Capacitors ROHS