SMQP824K330XXF1B28150
MFR.Part #
SMQP824K330XXF1B28150
JLCPCB Part #
C49247355
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-40℃~+110℃ 330V 820nF CQC、UL、VDE、KC、ENEC X2 ±10% Plugin,P=27.5mm Safety Capacitors ROHS