SMQP683K275XXC3B1015
MFR.Part #
SMQP683K275XXC3B1015
JLCPCB Part #
C263649
Package
Plugin,P=10mm
Description
275V 68nF X2 ±10% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS