SMQP684K310XXF1B2815
MFR.Part #
SMQP684K310XXF1B2815
JLCPCB Part #
C263714
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
310V 680nF X2 ±10% 插件,P=27.5mm Safety Capacitors ROHS