SRP0615-100K
MFR.Part #
SRP0615-100K
JLCPCB Part #
C1012693
Package
SMD,6.7x7.1mm
Description
102.5mΩ 10uH 3.8A 3A ±10% SMD,6.7x7.1mm Power Inductors ROHS