SRP0612-3R3K
MFR.Part #
SRP0612-3R3K
JLCPCB Part #
C1012717
Package
SMD,6.7x7.1mm
Description
3.3uH 43.1mΩ 5.5A 5A ±10% SMD,6.7x7.1mm Power Inductors ROHS