4116R-1-620LF
MFR.Part #
4116R-1-620LF
JLCPCB Part #
C1360395
Description
16 250mW 62Ω 8 ±100ppm/℃ ±2% DIP-16-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS