CS160808-1R5K
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
CS160808-1R5K
JLCPCB Part #
C2052402
Package
0603
Description
1.5uH 50@10MHz 50mA 55MHz 650mΩ ±10% 0603 Inductors (SMD) ROHS