RL875-181K-RC
MFR.Part #
RL875-181K-RC
JLCPCB Part #
C7051035
Package
Plugin,D=7.8mm
Description
180uH 570mΩ 660mA ±10% 插件,D=7.8mm Power Inductors ROHS