PWR220T-20-2002J
MFR.Part #
PWR220T-20-2002J
JLCPCB Part #
C3390334
Description
-55℃~+155℃ 20W 20kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% TO-220-2 Through Hole Resistors ROHS