4608X-102-332
MFR.Part #
4608X-102-332
JLCPCB Part #
C19290799
Package
SIP-8
Description
3.3kΩ 300mW 4 8 ±100ppm/℃ ±2% SIP-8 Resistor Networks, Arrays