RCH8011NP-561L
MFR.Part #
RCH8011NP-561L
JLCPCB Part #
C2454505
Package
Plugin,D=7.8mm
Description
560uH 600mA 600mA 903mΩ ±15% 插件,D=7.8mm Power Inductors ROHS