4309R-101-182LF
MFR.Part #
4309R-101-182LF
JLCPCB Part #
C1361160
Description
1.8kΩ 200mW 8 9 ±100ppm/℃ ±2% SIP-9-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS