SRR0906-560ML
MFR.Part #
SRR0906-560ML
JLCPCB Part #
C5760214
Package
SMD-8P,10x9.5mm
Description
1.2A 300mΩ 56uH 930mA ±20% SMD-8P,10x9.5mm Power Inductors ROHS