RL875-101K-RC
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
RL875-101K-RC
JLCPCB Part #
C6649912
Package
Plugin,D=7.8mm
Description
100uH 280mΩ 890mA ±10% Plugin,D=7.8mm Power Inductors ROHS