PWR163S-25-3301J
MFR.Part #
PWR163S-25-3301J
JLCPCB Part #
C4271625
Package
DPAK
Description
-55℃~+155℃ 25W 3.3kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% DPAK Chip Resistor - Surface Mount ROHS