3386P-1-201LF
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
3386P-1-201LF
JLCPCB Part #
C116285
Package
Plugin
Description
1 200Ω 500mW ±10% ±100ppm/℃ 插件 Potentiometers, Variable Resistors ROHS