3329H-1-105
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
3329H-1-105
JLCPCB Part #
C6059302
Description
1 1MΩ 500mW ±10% ±100ppm/℃ Plugin Potentiometers, Variable Resistors