PWR163S-25-1201J
MFR.Part #
PWR163S-25-1201J
JLCPCB Part #
C4070451
Package
DPAK
Description
-55℃~+155℃ 1.2kΩ 25W Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% DPAK Chip Resistor - Surface Mount ROHS