SDR0403-5R6ML
MFR.Part #
SDR0403-5R6ML
JLCPCB Part #
C2042340
Package
SMD,4x4.5mm
Description
1.6A 100mΩ 2.4A 5.6uH ±20% SMD,4x4.5mm Power Inductors ROHS