4820P-1-203LF
MFR.Part #
4820P-1-203LF
JLCPCB Part #
C6071130
Description
10 160mW 20 20kΩ ±100ppm/℃ ±2% SOIC-20-5.6mm Resistor Networks, Arrays ROHS