5800-8R2-RC
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
5800-8R2-RC
JLCPCB Part #
C1331628
Package
Plugin,D7xL17.8mm
Description
2.2A 3.9A 31mΩ 8.2uH ±10% 插件,D7xL17.8mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS