4308H-101-950LF
MFR.Part #
4308H-101-950LF
JLCPCB Part #
C1360596
Description
300mW 7 8 95Ω ±100ppm/℃ ±2% SIP-8-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS