PWR4525WR015J
MFR.Part #
PWR4525WR015J
JLCPCB Part #
C3917316
Package
SMD,11.4x6.4mm
Description
-55℃~+275℃ 15mΩ 2W Wirewound Resistor ±150ppm/℃ ±5% SMD,11.4x6.4mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS