SRR1050HA-331Y
MFR.Part #
SRR1050HA-331Y
JLCPCB Part #
C5907415
Package
SMD,10.2x10mm
Description
330uH 730mA 750mA 815mΩ AEC-Q200 ±30% SMD,10.2x10mm Power Inductors ROHS