SH150T-0.83-248
MFR.Part #
SH150T-0.83-248
JLCPCB Part #
C17552664
Package
Plugin,15.6x15mm
Description
248uH 600mΩ 830mA ±20% Plugin,15.6x15mm Power Inductors ROHS