SH150T-0.54-173
MFR.Part #
SH150T-0.54-173
JLCPCB Part #
C17187891
Package
Plugin,14.2x14mm
Description
173uH 540mA 600mΩ ±20% Plugin,14.2x14mm Power Inductors ROHS