SH150T-3.00-17
MFR.Part #
SH150T-3.00-17
JLCPCB Part #
C17459344
Package
Plugin,15.6x15mm
Description
17uH 3A 50mΩ ±20% 插件,15.6x15mm Power Inductors ROHS