SH150T-2.24-37
MFR.Part #
SH150T-2.24-37
JLCPCB Part #
C17423775
Package
Plugin,15.6x15mm
Description
100mΩ 2.24A 37uH ±20% Plugin,15.6x15mm Power Inductors ROHS